Oferta

Wnętrza prywatne

Twój dom to Twoja przestrzeń, twoja przystań. To miejsce, w którym żyjesz, dorastasz, świętujesz i wypoczywasz. To coś więcej niż ściany – to przestrzeń, w której tworzysz wspomnienia i łączysz się z tymi, których kochasz.

Szczegóły

Wnętrza biurowe i komercyjne

Wykonujemy dokumentacje projektowe oraz koordynację realizacji powierzchni biurowych.

Szczegóły

Wnętrza – online

Projekty online kierujemy do osób, które chcą zaprojektować lub zmienić swoją przestrzeń bez wychodzenia z domu, lub z końca Świata.

Szczegóły

Home Staging – online

Przygotowanie przestrzeni do sprzedaży lub długoterminowego wynajmu to dla niejednego proces bardzo złożony. Już samo przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i związana z tym biurokracja potrafi zniechęcić i ostudzić nasz zapał.

Szczegóły

Mieszkaj piękne w wynajętej przestrzeni

Jak wygląda proces: - Zaproś nas do siebie Chcemy Cię poznać i zobaczyć Twój dom! Rozpoczniemy nasz proces od wstępnej konsultacji. Zaproś nas na wycieczkę po pokojach, które chcesz przekształcić. Podziel się z nami tym, co kochasz, a co nie działa dla Ciebie i Twojej rodziny. - Zostań naszym przewodnikiem Podczas wstępnej konsultacji lepiej poznamy [...]
Szczegóły

Architektura

Wykonujemy PEŁNOBRANŻOWE PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO – BUDOWLANE projekty indywidualne, projekty przebudowy, rozbudowy, nadbudowy budynków istniejących projekty zmiany sposobu użytkowania projekty zagospodarowania przestrzeni projekty elewacji inwentaryzacje budowlane uzgodnienia projektów w zakresie p.poż i higieniczno-sanitarnym kompletowanie wszelkich dokumentów koniecznych do uzyskania pozwolenia na budowę
Szczegóły